×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۵ مرداد - ۱۳۹۹  
true
true
آیا همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی چندروز قبل ، از جانب مجموعه فرمانداری تحریم نبود ؟

The short URL of the present article is: http://salasnews.ir/wU48R

فرماندار محترم شهرستان لنده جناب آقای مهندس موسوی :

آن گونه که مطلع هستید آسیب های اجتماعی محصول شبکه تنیده ای از مشکلات اند که نظم هنجارها را بهم می زنند ، اگر به آسیب های اجتماعی نگران کننده در سطح شهرستان لنده مثل وضعیت فقر و بیکاری ، اعتیاد ، طلاق ، خودکشی ، سرقت ، و…. ، به صورت ریشه ای نگاه کرده باشید متوجه اوج بحران و وخیم بودن اوضاع می شدید ، به فرض مثال اگر به یکی از آسیب های یکی دو هفته گذشته (قتل) بعنوان یک آمد غیرقابل پیش بینی دقت می کردید ، با عبرت و تلنگر به خودتان می بایست به فکر برنامه ریزی همه جانبه برای پرکردن کم کاری ها وخلاها در حوزه آسیب ها می بودید ، نه این که با انکار و پرده پوشی از آمدن به این همایش جامع فرار و شانه خالی می کردید ، زیرا مردم شهرستان از شما بعنوان پیشقراول و رییس شورای تامین شهرستان انتظار بیش تری داشتند و دارند ، چرا این مبحث به این مهمی را نادیده می گیرید ؟ چرا سخنرانان برنامه دکتر کریمی نژاد با یک تلفن بخاطر اهمیت موضوع بدون هیچ چشم داشتی از یاسوج به لنده می آید ، همچنین حاج آقا سعادتیان به خاطر اهمیت اتفاقات رخداده سریعا ورود و حضور پیدا می کند اما خبری از شما و مجموعه شما نیست ؟

پیشگیری از آسیب های اجتماعی به منظور بهسازی های چند بعدی روشی بسیار ساده ، عملی ، وکم هزینه تر از درمان هستند که برگزاری این چنین همایش هایی می تواند نقشی تعیین کننده در آگاهی بخشی به مردم ایفا کنند ، زیرا شناخت درست دردها نخستین چاره جویی هاست ، نشان به این نشان که هرگونه ساختن بدون شناخت بسان رها کردن تیری در تاریکی است ؛

۱-چگونه شما به صورت تلفنی در خصوص برگزاری همایش آسیب های اجتماعی چند روز قبل ، توافق صدور مجوز را انجام می دهید ، ولی علت غیبت خودتان را با بهانه های مدعو نشدن و سخنران نبودن توجیه می کنید ؟ مگر شما مسئول ارشد شهرستان نیستید ؟

۲-این که گفته می شود در ابتدا استقبال کردید ، اساساً مسئله غیبتتان موضوعیت دارد یا ندارد ؟

۳-حافظه دست جمعی را تقویت کنید ، آیا این استدلال شما مبنی بر عدم مخالفت ، فقط به احترام سخنرانان برنامه ، غلطانی در نگاه های فرد محور وخود یک آسیب سیاسی-اجتماعی نیست ؟ حضرتعالی فرمودید فقط به احترام سخنرانان با برگزاری این همایش مخالفت نمیکنم ؟
آیا احترام سخنرانان ، یعنی از آسیب های اجتماعی موجود درشهرستان مهم تر بود که با این همایش مهم مخالفت کنید؟؟؟

۴-آیا این همایش از جانب مجموعه فرمانداری تحریم نبود ؟ به فرض که شما در آن روز گرفتار یا ماموریت بودید ، بخشداران ، معاون شما وحراست و ….. چرا نیامدند ؟

در پایان شما را به نظارت بر ترجمه نگرشتان و دغدغه محوری بسیار بیش تر دعوت می کنم ، تا کلمات بی شمار آرامش خود را حفظ کنند.

سید غفار فتحی
۱۳۹۸/۸/۴

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false