×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
اهم صحبت های حجه الاسلام رضویان در دومین نشست  نهضت مردمی جوانگرایی وتحول

The short URL of the present article is: http://salasnews.ir/iAKZ5

سخنان حجه الاسلام رضویان در دومین نشست نهضت مردمی جوانگرایی وتحول

حجه الاسلام رضویان بیان داشتند که استان ما استان فقیر ومحرومی نیست
ما فقر مدیر وفقر تدبیر داریم

حجت السلام رضویان دبیر نهضت مردمی جوانگرایی و تحول درباب شکل گیری این نهضت و چرایی وجود تشکیل این نهضت در ابتدای سخنان خود گفت: آشفتگی های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … در جامعه امروزی ما قابل لمس است و ما میخواییم یک جریانی ایجاد کنیم که آشفتگی ها و مسیرهای اشتباه رو اصلاح کنیم.

دبیر نهضت مردمی جوانگرایی و تحول با اشاره به موضع مهم نهضت در باب سیاسی گفت: موضع مهم سیاسی ما عبور از تعصبات کور کورانه است از جمله تعصبات قبیله ای و جناحی،  تعصب کور آسیب جدی جامعه است و باید با این آسیب مقابله شود و عقلانیت رو محور جامعه امروزی قرار بدیم.

وی در ادامه افزود: مهم ترین موضع فرهنگی ما اخلاقمداری و صداقت است باید اخلاق مداری را در جامعه رواج بدیم تا منیت و تخریب همدیگر از جامعه برداشته شود.

رضویان گفت: در جامعه ما اخلاق تشکیلاتی یعنی فرمانده هشت سال دفاع مقدس که کفش سربازان را واکس میزد نه بعضی از مدیران و مسئولین امروزی ما که حتی باوجود اینکه خودشان هم می دانند به درد آن پست نمیخورند اما بااین حال دست و پا میزنند که همچنان مدیر و مسئول آن قسمت بمانند.

حجت الاسلام رضویان دبیر نهضت مردمی جوانگرایی و تحول در پایان گفت: در شیوه و روش ما منیت و خودخواهی وجود  ندارد و همواره تلاش خواهیم کرد که با این منیت مبارزه کنیم و در تشکل هروقت احساس کنیم که فردی بهتر از ما می تواند مسئولیت ها را انجام بده باید میدان و شرایط را برای آن شخص فارغ از حزب و جناح و قومیت فراهم کنیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false